Padangų montavimas ir
ratų balansavimas

Montuojame ir balansuojame lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų padangas nuo R10 iki R24, taip pat visų dydžių RFT (ang. Run Flat Tyre) padangas. Montavimo ir balansavimo kainos.

Balansavimas atliekamas vokiškomis ir itališkomis kompiuterinėmis staklėmis.

Montavimas atliekamas aukštos klasės vokiškomis montavimo staklėmis su specialiais priedais žemo profilio ir visureigių padangų apsaugai.

Prieš montavimą ratus nuplauname nuo purvo, sniego ir druskų.

Lengvųjų ir krovininių automobilių
padangų remontas

Mūsų servise naudojamos padangų remonto technologijos ir medžiagos leidžia kokybiškai ir atsakingai suremontuoti daugelį padangų pažeidimų.

Šoniniams padangų pažeidimams remontuoti naudojame karšto vulkanizavimo technologiją.

Važiuoklės
remontas

Kelio nelygumų sukelti smūgiai pažeidžia jungiamuosius važiuoklės elementus, veikiančios didelės apkrovos trumpina elastingų elementų eksploatacinį laiką. Važiuoklės gedimus rekomenduojame taisyti vos tik jiems atsiradus, kad nebūtų pažeistos kitos važiuoklės detalės.

Alyvų, filtrų keitimas

Alyvas ir filtrus parenkame pagal Jūsų automobilio gamintojo nurodytas rekomendacijas.

Kondicionierių pildymas ir priežiūra

Kondicionavimo sistemos paskirtis – palaikyti mikroklimatą automobilio salone. Vadovaudamiesi automobilių gamintojų rekomendacijomis ir žinynais, atliekame profesionalų automobilio šildymo, ventiliacijos ir kondicionavimo sistemų techninį aptarnavimą ir remontą.

Ratų geometrijos patikra ir suvedimas

Ratų geometrija – tai teisingai nustatyti automobilio ratų geometrijos kampai pagal automobilio gamintojo reikalavimus. Jie turi įtakos degalų sąnaudoms, automobilio valdymui, bei padangų naudojimo ilgaamžiškumui.

Duslintuvų remontas

Netvarkinga išmetimo sistema (duslintuvas yra pažeistas arba surūdijęs) sukelia didelį triukšmą, automobilio salone jaučiamas išmetimo dujų kvapas.

Padangų dygliavimas

Dygliuojame naujas padangas su paruoštomis skylutėmis.

Variklio remontas

Atliekame smulkius variklio remonto darbus.

Šviesų reguliavimas

Automobilio paruošimas techninei apžiūrai

Prekyba autodetalėmis